top of page

Hakkımızda

site-hk.jpg

1993 yılında kurulan Yılmaz Pazarlama, Frapella markasıyla kahvaltılık krema ve krema üretimine odaklanmıştır.

Şirketimizin ana odak noktası, tanıdık ancak yeni tatların araştırılması ve geliştirilmesidir. Şu anda 30'den fazla ülkede mevcut, müşterilerimiz ve hedef kitleleri için özel olarak hazırlanmış formüller ve yeni fikirler geliştirmeye çalışıyoruz.

Türünün tek örneği, son teknoloji üretim hattımızla, yüksek kaliteli doğal malzemeleri harika tat ve lezzetle birleştiriyoruz.Ürünlerimiz her zaman saygılı ve yüksek kalitede yapılmaktadır. Onları tattığınızda aynı fikirde olacağınıza inanıyoruz.

Sertifikalarımız

Careers

Kalite Politikalarımız

  • Tüm üretim faaliyetlerini hijyen kurallarından taviz vermeden gerçekleştirmek.

  • Gıda güvenliği açısından olabilecek fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik tehlikelerin tedbirlerini almak,

  • Sektörümüze yönelik olarak gıda güvenliği ile ilgili tüm yasa, kodeks ve standartlara uygun satın alma ve üretim yapmak.

  • Müşteri beklentilerini de dikkate alarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve bu memnuniyetin sürekliliğini sağlamak.

  • Geliştirmeyi ve iyileştirmeyi kendimize ilke edinmek.

  • Çalışanlarımızın bilgi ve bilinç seviyelerini sürekli yükseltmek, moral ve verimliliklerini arttırmak.

  • Sosyal sorumluluk olgusu içinde çevre kirlenmesini önlemek için gerekli tüm çalışmaları gerçekleştirmek.

  • Gıda Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemleri şartlarına uyarak sistemin etkinliğini izlemek ve sürekli iyileştirmektir.         

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

YILMAZ PAZARLAMA müşteri odaklı pazarlama anlayışı ile ürettiği ürünlerdeki ve gösterdiği hizmetlerdeki kaliteyi arttırabilmenin yolunun müşteri beklentilerinden geçtiğinin bilincinde bir firmadır. Uzun ve detaylı pazar araştırmaları sonucunda AR-GE ekibi müşterilerin ihtiyacını karşılamak adına yeni ürünleri yine müşterilerin değerlendirmeleri ışığında geliştirir. Rekabetçi fiyatları ve zamanında teslimatlarının yanında, kendi içinde müşterileri ve tedarikçileri ile karşılıklı anlayış çabası altında kendini kaliteli ürün üretmeye, kaliteli servis vermeye adamış, her zaman kalite odaklı çalışan bir firmadır

Gıda Güvenliği Politikamız

Personeli ile birlikte önceliği kaliteli ürün üretmek ve kaliteden asla taviz vermeyen anlayışa sahip olan YILMAZ PAZARLAMA, ilgili kanunlar çerçevesinde gıda güvenlik sistemini; müşterilerinin ve yetkili kuruluşların gıda güvenliği gereksinimlerini sürekli karşılayacak şekilde geliştirmeyi ve benimsediği “Kalite Güvence” anlayışı gereği hammadde tedarikinden ürünün dağıtım için depolanmasından, müşterilere ulaşana kadar her adımda takipçisi olarak verimliliği ve karlılığı artırmayı, tüketicisi ve tedarikçisi ile birlikte insan sağlığına en üst seviyede hizmet eden, hijyenik ve güvenilir ürünler üretmeyi ve bu sayede müşterisi ile bütünleşerek Güvenli Gıda markası olmayı amaç edinmiştir.

Hedeflerimiz

YILMAZ PAZARLAMA olarak, kaliteli ve lezzetli ürünü gıda güvenliğini en üst düzeyde sağlayarak, tüketici haklarını ve müşteri memnuniyeti ön planda tutarak, standartlara uygun hammaddeleri, eğitimli personelimiz ile hijyenik ortamlarda işleyerek, kalite politikamız doğrultusunda sürekli iyileştirme baz alınarak, yasal şartlar ve müşteri gereklilikleri uygunluğu ön planda tutarak, çevreye ve topluma duyarlı, emeğe saygılı ilkelerimizle ihracat ülke yelpazemizi geliştirmek hedeflenmektedir.

bottom of page